Kalite, asla sizi yarı yolda bırakmayacak bir haritadır!

Öztürk Holding’i üstün kalite ve başarılara götüren en önemli varlıklar deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışıdır. Gelenekselleşmiş temel prensipler gereği hem çalışanlarına hem de iletişimde bulunulan tüm kişi ve kurumlara karşı olan hassasiyeti Öztürk Holding’i üstün kalite ile buluşturmaktadır.

Öztürk Holding, uluslararası camiada kısa ve uzun vadeli gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerini mühendislik alanlarındaki kapsamlı bilgi birikimine, deneyim ve profesyonel hizmet anlayışına dayandırmaktadır. Üstlendiği tüm projeleri deneyimli kadrosu ile kendi öz kaynaklarını eksiksiz planlayarak grup şirketleri desteğiyle hayata başarıyla geçirmektedir.

Yüksek verimlilik ve kârlılık içerisinde bitirilen faaliyetler, ilgili şartnameler ile standartlara uyumluluğu kontrol edilerek iş planı içerisinde ön görülen sürelerde gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda kalite zincirimizin en önemli halkası ise üstlenilen işi tam ve doğru olarak yapmaktır.

Öztürk Holding, kaliteden ödün vermeyen anlayışını “daima en iyi olmak” hedefine borçludur ve bunun için yazılı yönetmelikleri, teknolojik donanımı, nitelikli personelleri, kısacası öz kaynakları yeterli olmaktadır.
00+

Mühendis

00+

Devam Eden Proje

00+

Kazanılmış Ünvan

00+

Tamamlanmış Proje