Gana'lı Bakandan Spor Klüplerine ZiyaretÖztürk Holding, Gana Gençlik ve Spor Bakanı Mahama Ayagira'yı İstanbul'da misafir ediyor.

Gana'lı Bakandan Spor Klüplerine Ziyaret

Gana’da yapılacak spor kompleksi için ülkemizde bulunan Bakan Ayagira, Öztürk Holding Koordinasyon Merkezi Başkanı Hasan GÜNGÖR önderliğinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nı ziyaret etti.

Statta incelemelerde bulunan Ganalı Bakan, Fenerbahçe Asbaşkanı Turhan Şahin’den sarı-lacivertli takım ile ilgili bilgiler aldı. Heyet, Asbaşkan eşliğinde Fenerbahçe Müzesi, Fenerium Mağazası ve stadı gezdi. Ganalı Bakan, Maraton Fenerium Mağazası’nda alışveriş yaparak, sarı-lacivertlilerin çubuklu formasına ismini de yazdırdı. Turhan Şahin ziyaretten çok memnun olduğunu dile getirirken, Gana Gençlik ve Spor Bakanı Mahama Ayagira da, Şükrü Saracoğlu Stadı’ndan çok etkilendiğini söyledi.

Fenerbahçe spor kulübünün ardından, Beşiktaş J.K’yı da ziyaret eden Mahama Ayagira ve Öztürk Holding Koordinasyon Merkezi Başkanı Hasan Güngör geçtiğimiz akşam hayata veda eden Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba için kulübe taziyelerde bulundu.